24 Yılı aşan mesleki bilgi ve tecrübenin ışığında…

FCS Fidan Consulting & Strategy Grubu, kurucularının 24 yılı aşan mesleki bilgi ve tecrübeleri ışığında, 2014 yılında kurulmuştur. 2014 Yılından bu yana, işletmelerin ve kurumların stratejik çözüm ortağı olarak, vergi denetimi, mali müşavirlik, yönetim danışmanlığı, kurumsal risk planlama ve kurumsal finans danışmanlığı alanlarında, uzman profesyonel ekibi ile birlikte hizmet sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana FCS Fidan Consulting & Strategy, hedeflediği sektör ve konularda, güçlü ve güvenilir bir referans olmaya özen ve önem göstermiş olup bünyesinde bulundurduğu yetenekli fikir liderleriyle, sahip olduğu tecrübeler ve global uygulamaların desteği sayesinde, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayıcı çözümler sunmaktadır.

FCS Fidan Consulting & Strategy Grubu, şahıs işletmelerinden kurumsal şirketlere, uluslar arası şirketlerden holdinglere kadar farklı sektörlerde geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Fidan, geçmişinden bugüne portföyüne yeni müşteriler ekleyerek, tüm küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere aynı kalitede hizmet anlayışını sunmaktadır.

FCS Fidan Consulting & Strategy son yıllardaki hızlı büyümesi, sunduğu hizmetin kalitesine, giderek artan dinamik ve rekabetçi pazarda başarılarını büyüyerek sürdüren müşterilerimize olumlu yönde yansımaktadır.

 


Bülent Fidan

Kurucu Ortak, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Kariyer: Bülent Fidan eğitimini, 1991 Yılında Ankara Üniversitesi Çankırı Meslek Yüksek Okulu muhasebe bölümünden ön lisans derecesi, daha sonra 2003 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini lisans derecesi ile tamamlamıştır. 

İş hayatına 1991 yılında başlayan Bülent Fidan, değişik sektörlerde, mali işler birim yöneticiliği, iç denetim birim yöneticiliği ve değişik şirketlerde yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuştur.

İş ve sosyal yardımlaşma alanında çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yönetim kurulu üyelikleri yapmıştır. İş hayatı boyunca özelikle işletme yönetimi, stratejik planlama ve kurumsallaşma konularında bir çok eğitim ve seminere katılmış ve eğitimler vermiştir. Kurucusu olduğu FCS Fidan Consulting & Strategy  firmasında yönetim danışmanı olarak görev yapmaktadır.

İş dünyası, finans, muhasebe ve işletme yönetimi konularında edindiği tecrübeleri http://www.bfidan.net  blog adresinde yayınlamakta olan Bülent Fidan, çok yönlü iş ve eğitim kariyerine paralel olarak çeşitli alanlarda, özel çözümler sunmaya ve eğitimler vermeye devam etmektedir.

Bülent Fidan İSMMMO ve YDD Yönetim Danışmanları Derneği, HİBEDER üyesi olup, Türkiye'nin ilk 100 AKREDİTE KOBİ DANIŞMANI arasında yer almaktadır.

 

Uzmanlık Alanları:

  • Muhasebe & Finans
  • Devlet Destekleri, Teşvik ve Hibeler
  • Stratejik Planlama
  • İç Kontrol Sistemleri
  • İşletme Sermayesi Yönetimi
  • Maliyet Muhasebesi Sistemleri
  • Bütçe & Nakit Akışı
  • ERP & CRM
  • İş Süreçleri Analizi
  • Kurum İçi Bilgi Yönetimi

 

 

 
 
 

 

İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Fidan Consulting     TÜRMOB Fidan Consulting     Yönetim Danışmanları Derneği Bülent Fidan Consulting     kgk_ fidan_consulting.logo     kosgeb_logo_fidan_consulting     tse     GİB Gelir İdaresi Başkanlığı Bülent Fidan Fidan Consulting       TÜBİTAK Fidan Consulting      TURQUALITY Fidan Consulting