On-Lıne Danışmanlık Formu

Faaliyet alanımız ile ilgili olarak mali, finansal, strateji ve yönetim konularındaki sorularınız için bu formu doldurarak uzmanlarımıza sorular sorabilirsiniz.

FCS Fidan Consulting & Strategy olarak, danışanlarımızın günlük hayatta karşılaştıkları veya karşılaşma ihtimali olan sorunlarını, en hızlı bir şekilde analiz etmek, en hızlı ve en doğru biçimde cevaplamak için uzman kadromuzla sizlere hizmet sunmaktayız. Sitemiz üzerinden sorulan sorular hiçbir şekilde cevapsız bırakılmamaktadır. Danışmanlık desteğine ihtiyacı olan soru sahiplerine süratli bir şekilde, mesai saatleri dahilinde  gerek e-mail gerekse telefon yoluyla geri dönüş yapılmakta, gerekli bilgilendirmeler kısa sürede yapılmaktadır.

Sorulacak sorulara verilecek cevaplar için kesinlikle bir ücret talep edilmeyecektir.

Verilen cevaplar tamamen tavsiye niteliğinde olup FCS Fidan Consulting&Strategy çalışanları bir yükümlülük altında bırakmaz.

 

  Adınız Soyadınız:

  Epostanız:

  Telefon Numaranız:

  Sorunuzu Lütfen Detaylı Olarak Yazınız:

   

   

  İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Fidan Consulting      TÜRMOB Fidan Consulting             Yönetim Danışmanları Derneği Bülent Fidan Consulting      kgk_ fidan_consulting.logo      kosgeb_logo_fidan_consulting      tse      GİB Gelir İdaresi Başkanlığı Bülent Fidan Fidan Consulting           TÜBİTAK Fidan Consulting       TURQUALITY Fidan Consulting

  %d blogcu bunu beğendi: